Noodnummer0800 300 75

Pushing disaster into opportunity

Hoofdkantoor - Siège Social
BTW 0450.809.577

Rue Golden Hopestraat 17 B, 1620 Drogenbos (Bruxelles)
Email: info@recondamage.be
Tel. +32 2 331 23 47

Bob Huys
Managing Director

Benelux
Email: bob.huys@recongroup.be
Tel. +32 479 37 73 61

Laurens Vanthournout
Account Manager

Oost-Vlaanderen & Vlaams Brabant West
Email: laurens.vanthournout@recongroup.be
Tel. +32 476 45 69 11

Wouter Depuydt
Account manager

West-Vlaanderen
Email: wouter.depuydt@recongroup.be
Tel. +32 475 70 19 11

Rudi Boonen
Account Manager

Antwerpen - Limburg - Vlaams-Brabant Oost
Email: rudi.boonen@recongroup.be
Tel. +32 477 27 19 11

Guillaume Cremer
Account Manager

Wallonie
Email: guillaume.cremer@recongroup.be
Tel. +32 475 62 69 63

Olivier Brusselmans
Account Manager

Brabant wallon - Bruxelles
Email: olivier.brusselmans@recongroup.be
Tel. +32 471 43 66 35

 
 

Altijd bereikbaar voor advies en noodgevallen,

Actief over geheel België.

24/7 gratis noodnummer: 0800 300 75
Terugbelservice

Geef uw telefoonnummer door en wij contacteren u spoedig om u bij te staan met advies en een oplossing voor uw schade.

Ik wens meer informatie via email

Contacteer ons via mail, een professioneel team staat klaar u te adviseren en uw schade te herstellen.